MENU

OFFICE OF THE CAMPUS DIRECTOR
DR. LEONILA N. OYANGOREN, OIC-Campus Director

MA. ALETH A. ASENJO, Secretary


CURRICULUM AND INSTRUCTION DIVISION
ARLENE C. AGOSTO, SST V, CID Chief

SHERRY P. RAMAYLA, SST V
RIZA REYNA A. GIL, SST V
ELEAZAR B. GUIA, SST V
KENNETH C. BALILI, SST IV
JOSEPH P. HORTEZUELA, SST IV
NARDGIN V. DE CASTRO, SST IV
RUBY CRES J. GAYDA, SST IV
MARY JOY M. VILLAMORA, SST IV
REY GIOVANNI L. VILLAMORA, SST IV
RICHARD C. BALAIS, SST IV
LUCAS E. OMBOY, SST III
ROMIL P. ALBISO, SST III
MARCO LORENZO R. CAMARILLO, SST III
JULIUS O. ALBINA, SST III
ALCO KENNETH C. TOLENTINO, SST III
JAYFE A. ABREA, SST III
ROWENA R. ARNAIZ, SST III
MARIA ANA C. AWIT, SST III
JED MICHAEL E. FUENTES, SST III
BENITO A. BAJE, SST III
DANILO A. QUILATES, SST III
ANTHONY A. TABAY, SST III
PRINCESS GARNET Q. ALBISO, SST III
GEE ELLE L. CARUMBA, SST II
LARRY S. ROSERO, SST II
ARLO S. CHAVEZ, SST II
WESLEY C. BARCOMA, SST II
MARICEL A. ALBORES, SST II
JANETH S. BALAIS, SST II
FELIX S. CALVO, SST II
ARLO S. CHAVEZ, SST II
CRISTIAN I. NARVACAN, SST I
MARY JANE R. SUMARAGO, SST I
SHELL MAE S. FLORES, SST I
MARIA FENGINA S. SAQUIBAL, SST I
JESS MAE R. MAGBANUA, SST I
JOSE KIM ORVEN P. TAN, SST I
NIÑOKAY BECERYL, SST I


STUDENT SERVICES DIVISION
DANILO A. QUILATES, SSD Chief, SST III

JESSICA ATHENA S. VILLAFLOR, Nurse II
JOVANIE O. BAJENTING, Science Research Specialist I
PAUL ISAAC O. DIZON, Science Research Specialist I
DIANA JANE P. ZAMORA, Registrar
ELSIE MARIE B. BATOCTOY, Guidance Service Associate I
kATHREENA C. LAGURA, Guidance Service Associate I
LIGAYA B. GESLAGA, Librarian
FELIXBERTO L. SASABAN, JR., Dormitory Manager – Boys
MARIA VILMA R. BUSCATO, Dormitory Manager – Girls
ROGELIO S. VELOSO, JR., Boys' Dorm Assistant
NESTOR V. TOONG, Boys' Dorm Assistant
MARCELITA B. BAÑADOS, Girls' Dorm Assistant
LUCILLE A. ACO, Girls' Dorm Assistant


FINANCE AND ADMINISTRATIVE DIVISION
DR. LEONILA N. OYANGOREN, FAD Chief

LYNN L. DATANAGAN, Accountant
NILO JERIMIAS C. KINTANAR, Cashier
NORMA B. ABEGONIA, Budget Officer
ROSITA A. RETARDO, Supply Officer
LILIAN P. RENDON, Records Officer
CYRIL B. MAGALLANES, MIS Staff
ABRAHAM P. PUERTO, Driver
JERL M. OYANGOREN, Resident Engineer
JOEY JERGENS B. TY-FARMA, Resident Engineer
DANIEL L. GESORO, Admin Staff
DYESEBEL V. NERI, Accounting Clerk
RICHELLE N. EMOS, cashier Assistant
MA. EMMALYN CARREON, Supply Office Clerk
DENISSE R. PUERTO, CID Office Clerk
ESTANISLAO A. QUILLOSA, Maintenance Staff
ESTANISLAO ILUSTRISIMO, JR., Maintenance Staff